kurs wózki widłowe warszawa obsługa bhp warszawa

Szkolenia, które wyszkolą, wykładowcy, którzy zainteresują

Szkolenia BHP w Warszawie? Zapraszamy do nas!

Od piętnastu lat zajmuje nas problematyka bezpieczeństwa i higieny pracy. Co to w praktyce oznacza?

Warszawa, województwo mazowieckie, cała Polska – gdziekolwiek jest zapotrzebowanie na zwiększenie poziomu bezpieczeństwa i kwalifikacji, tam jesteśmy i my!

Wszystkie zasady współpracy negocjujemy indywidualnie. Pozwala to na dostosowanie oczekiwań klienta do ostatecznych efektów współpracy. Dostaniesz tylko (i aż) to, czego oczekujesz!

Od 1999 roku mieliśmy przyjemność dostarczać usługi BHP (Warszawa i inne miasta) i prowadzić kursy oraz szkolenia dla wielu firm i organizacji, zatrudniających od kilku do kilku tysięcy pracowników. Pracowaliśmy w rozmaitych środowiskach pracy, takich jak magazyny wysokiego składowania, sklepy budowlane, zakłady przemysłowe i produkcyjne, wysypiska śmieci. Przeprowadzaliśmy także liczne szkolenia na wózki w formie klasycznej. Tak bogate doświadczenie oznacza specjalistyczną wiedzę na temat wielu różnych rodzajów wózków i urządzeń, a także na temat odmiennych zasad pracy, różniących się w zależności od typu firmy czy zakładu.

Zawiązujemy współpracę o różnym charakterze: zadaniowym, krótkotrwałym, długoletnim i niestandardowym. Możemy na przykład reprezentować Twój zakład pracy przed kontrolami Państwowej Inspekcji Pracy lub Państwowej Inspekcji Sanitarnej. Zawsze można do nas zadzwonić i skonsultować jakąkolwiek sprawę związaną z BHP.

Jesteśmy doświadczonymi i w pełni przygotowanymi do pracy w branży specjalistami. Korzystając z oferty naszej firmy, nie tylko masz pewność co do perfekcyjnego opanowania przez nas aktualnego stanu prawnego dotyczącego BHP – gwarantujemy również, że zdobytą wiedzę potrafimy jasno i klarownie wyłożyć.

  • Żywo śledzimy zachodzące w prawodawstwie zmiany.
  • Posiadamy wszelkie obowiązkowe uprawnienia potrzebne do przeprowadzania szkoleń BHP.
  • Posiadamy uprawnienia specjalistów oraz inspektorów PPOŻ (ochrony przeciwpożarowej).
  • Wiemy, w jaki sposób zainteresować słuchaczy i jak zaangażować ich w szkolenie.
  • Organizujemy i przeprowadzamy egzamin dla każdego uczestnika kursów.

Doradztwo BHP dla firm: Warszawa, województwo Mazowieckie i inne polskie miasta. Zapraszamy!